Slash będzie grał Guns N' Roses

data publikacji: 16.02.2010, godz. 15:26
W kwietniu ukaże się pierwszy solowy album Slasha, który gitarzysta promować będzie na żywo. Podczas koncertów fanów czekają miłe niespodzianki.
Slash będzie grał Guns N' Roses
Gitarzysta nie ustalił jeszcze harmonogramu występów, zdradził jednak co nieco na temat planowanego repertuaru. Amerykanin sięgnie po utwory swojego dawnego zespołu, Guns N' Roses. Wokalnie wspomoże go Myles Kennedy z Alter Bridge. - Myles jest niezwykle utalentowanym wokalistą - wyjawił Slash. - Zna te piosenki i potrafi je zaśpiewać. Na dodatek robi to z pełną pasją.

Przypomnijmy, że na krążku "Slash" pojawi się grono znakomitych gości, wśród których znajdują się m.in. Ian Astbury, Fergie, Dave Grohl, Kid Rock, Lemmy Kilmeister, Adam Levine z Maroon 5, Duff McKagan, Ozzy Osbourne, Iggy Pop czy Andrew Stockdale (Wolfmother).

Za produkcję odpowiedzialny jest Eric Valentine (Queens of the Stone Age, The All-American Rejects), a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane's Addiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine Inch Nails).

Dorobek Slasha wieńczy nagrany z zespołem Velvet Revolver longplay "Libertad" z lipca 2007 roku.
Pseudonim:
Wpisz kod z obrazka:
 

 
   szukaj >

tagi

W ostatnim tygodniu:© Spinki.pl      Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.