Mika Urbaniak z tatą i perkusistą Amy Winehouse

data publikacji: 05.03.2009, godz. 17:02
Mika Urbaniak, córka słynnej pary jazzmanów - Michała Urbaniak i Urszuli Dudziak, zakończyła właśnie pracę nad solowym albumem. Dzieło nosi tytuł "Closer".
Mika Urbaniak z tatą i perkusistą Amy Winehouse
Głos Miki Urbaniak doskonale jest znany z albumów Andrzeja Smolika ("Who Told You"). Producentem jej płyty jest znany perkusista Troy Miller, bliski współpracownik takich gwiazd, jak Amy Winehouse czy Mark Ronson. Do projektu zaprosił innych brytyjskich muzyków, nagrywających z The Roots czy Josh Stone. Całość została zarejestrowana w londyńskim studiu Sand House. Na płycie gościnnie udzielił się także ojciec wokalistki - Michał.

- Ludzie mogą powiedzieć, że jest trochę słodko, ale też bardzo melodyjnie i z fajnymi aranżacjami - zapowiada wokalistka. - Mogą się dziwić, że nie rapuję. Mogą się dziwić, że mało w tym jazzu, bo ze względu na rodziców kojarzona jestem z jazzem. Będzie zaskoczenie, ale mam nadzieję, że pozytywne. Płyta jest bardzo dobrze zrobiona, dopieszczona, słucha się jej przyjemnie. Mam nadzieję, że "Closer" zaimponuje wszystkim jakością i że wyraźnie będzie słychać, że szukam swojej własnej drogi.

Premiera "Closer" przewidziana jest na kwiecień 2009.
Pseudonim:
Wpisz kod z obrazka:
 

 
   szukaj >

tagi

W ostatnim tygodniu:© Spinki.pl      Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.