Moby i The Kooks kolejnymi gwiazdami Open'era

data publikacji: 20.02.2009, godz. 00:07
Moby i The Kooks potwierdzili udział w tegorocznej edycji Heineken Open'er Festival. Impreza w Gdyni potrwa od 2-5 lipca 2009 roku.
Moby i The Kooks kolejnymi gwiazdami Open'era
Moby to zdecydowanie jedna z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci dzisiejszej muzyki - twórca niezliczonej liczby przebojów, którego płyty sprzedały się w kilkunastu milionach egzemplarzy. W latach 80. Moby zaangażował się w scenę punk, żeby porzucić ją na rzecz muzyki elektronicznej na początku lat 90. W 1991 roku świat usłyszał pierwszy singel artysty "Go". Na Wyspach Brytyjskich dotarł on do 10. miejsca na liście przebojów. Pierwszym krokiem do sławy była płyta zawierająca muzykę do filmów - "I Like To Score" z brawurową wersją motywu przewodniego z produkcji o Jamesie Bondzie. Przełomem w karierze Moby'ego okazał się jednak album "Play" wydany w 1999 roku, który sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy. Na tej płycie Moby w sposób perfekcyjny połączył elektronikę z samplami bluesowymi - "Honey" i "Natural Blues" są tego najlepszymi przykładami. W 2002 roku wyszedł longplay "18", zawierająca kolejny wielki przebój - "We Are All Made Of Stars", a rok 2005 przywitał albumem "Hotel", z którego pochodzi singel "Lift Me Up". W 2008 roku Moby wydał krążek "Last Night" będący nostalgiczną wycieczką po Nowym Jorku lat 80. Połączył tu disco, hip-hop i house.

The Kooks są jednym z najpopularniejszych i najmłodszych zespołów brytyjskich. Ich dwa albumy spotkały się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem. Pochodzący z Brighton kwartet mimo młodego wieku jego członków odniósł już niemały sukces. Zainspirowani takimi twórcami jak The Clash, The Jam, czy The Rolling Stones szybko wykształcili swój własny rozpoznawalny styl oparty na rockowej energii z popowym potencjałem. Wydany w 2006 roku debiutancki "Inside In/Inside Out" sprzedał się w ponad 2 milionach sztuk i przyniósł Anglikom nagrody Brit, Q czy MTV Music. Ich drugi longplay "Konk”, nazwany na cześć studia w którym został nagrany, natychmiast trafił na pierwsze miejsce listy sprzedaży.

Do tej pory swój występ potwierdzili: Kings of Leon, Placebo, Moby, Duffy, Basement Jaxx, The Kooks, The Ting Tings, Madness, Crystal Castles, Gossip, Buraka Som Sistema i Speed Caravan.

Ceny biletów:
karnet na 3 dni (od piątku do niedzieli) - 280 złotych
karnet na 4 dni (od czwartku do niedzieli) - 320 złotych
Dopłata do pola namiotowego - 20 złotych

Cena biletu jednodniowego jest taka sama jak w roku 2008, czyli 140 złotych.

Sprzedaż odbywać będzie się za pośrednictwem Opener.pl oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro.pl i Eventim.pl.
grNURz , [url=http://uxjtujrhgkwv.com/]uxjtujrhgkwv[/url], [link=http://zpzleojycwpd.com/]zpzleojycwpd[/link], http://gxonzctptfxz.com/
02.05.2013 21:04:33, Gość

It still doesn't support your arnmuegt. You said: illegal aliens are not paying taxes and are getting all the benefits you listed. That senate resolution refers to illegals THAT ARE PAYING INTO SS AND MEDICARE. I would amend my arnmuegt to say that the vast MAJORITY of illegals do not collect SS and Medicare. Yes there are exceptions but keep in mind that there are also plenty of home grown mericans that are collecting SS and Medicare fraudulently.You seem to like leaving the impression that people are falling across the border in waves and are being met with a check for federal benefits and it just ain't true bro.
01.05.2013 05:18:46, Gość

Pseudonim:
Wpisz kod z obrazka:
 

 
   szukaj >

tagi

W ostatnim tygodniu:© Spinki.pl      Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.