Taylor Swift zastąpi Lindsay Lohann

data publikacji: 27.09.2010, godz. 13:42
Problemy osobiste Lindsay Lohan mogą kosztować ją kolejną rolę. Twórcy komedii "One Night With You" poważnie rozważają wykluczenie Lohan z projektu i zastąpienie jej inną gwiazdą, Taylor Swift.
Taylor Swift zastąpi Lindsay Lohann
Fabuła filmu "One Night With You" ma być luźno oparta na życiu Lohan, dlatego scenarzyście, Richardowi O'Sullivanowi, bardzo zależało na tym, aby zatrudnić właśnie ją. Bohaterką obrazu będzie była dziecięca gwiazda, która rujnuje swoją reputację licznymi skandalami. Aby pozostać na powierzchni i odzyskać dobre imię, dziewczyna postanawia wystąpić w randkowym reality show.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Lohan pożegna się z rolą, po kolejnej serii konfliktów z prawem. Jej miejsce zajmie najprawdopodobniej piosenkarka Taylor Swift, która zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Walentynki". To nie pierwsza rola, którą Lohan może stracić przez problemy osobiste. Niedawno producenci filmu "The Other Side" zrezygnowali z usług aktorki.

Od 19 listopada polscy widzowie będą mogli podziwiać artystkę w filmie "Maczeta". 24-latka ma podobno w planach nową płytę. Jej ostatni longplay to "A Little More Personal (Raw)" z grudnia 2005 roku.
Pseudonim:
Wpisz kod z obrazka:
 

 
   szukaj >

tagi

W ostatnim tygodniu:© Spinki.pl      Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.