Anna Kendrick w siodle z Tomem Cruise'em?

data publikacji: 18.07.2010, godz. 19:15
Przed pięcioma miesiącami pojawiła się informacja, iż Tom Cruise i Reese Witherspoon mają zagrać w westernie "Paper Wings". Wygląda na to, iż w siodle z hollywoodzkim przystojniakiem ostatecznie siądzie inna dama.
Anna Kendrick w siodle z Tomem Cruise'em?
Bohaterem obrazu będzie mistrz rodeo, który zakochuje się w piosenkarce country. Główną postać zagra Tom Cruise. Według ostatnich doniesień, które opierają się na obserwacjach ekipy pracującej przy próbach scenariuszowych, wygląda na to, iż Reese Witherspoon wypadła z siodła, a na jej miejsce wskoczyła Anna Kendrick.

Oprócz młodej aktorki, która ostatnio otrzymała nominację do Oscara za rolę w komediodramacie "W chmurach", przy stole prób zasiedli: Milo Ventimiglia, Eric Dane, Tom Arnold, Chad Michael Murray, Johnny Galecki, Tate Donovan, Tom Skerritt i Jenna Elfman.

Projekt powstaje dla wytwórni Studio Sony Pictures. Za produkcję odpowiada firma Overbrook Entertainment, należąca do Willa Smitha. Jak na razie ani wytwórnia, ani studio nie potwierdzili ostatecznej obsady westernu.
Pseudonim:
Wpisz kod z obrazka:
 

 
   szukaj >

tagi

W ostatnim tygodniu:© Spinki.pl      Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.