Skunk Anansie, Tricky oraz Nas z Damianem Marleyem na Open'erze

data publikacji: 18.03.2010, godz. 19:47
Zgodnie z wcześniejszymi podejrzeniami Skunk Anansie to kolejny headliner festiwalu Heinekn Open'er. Do Gdyni przyjadą również Tricky oraz Nas z Damianem Marleyem.
Skunk Anansie, Tricky oraz Nas z Damianem Marleyem na Open'erze
Zreaktywowana formacja Skunk Anansie wydała w listopadzie 2009 roku kompilację hitów "Smashes and Trashes", którą właśnie będzie promować na żywo. Na regularny dorobek Anglików składają się albumy "Paranoid & Sunburnt" (wrzesień 1995), "Stoosh" (październik 1996) i "Post Orgasmic Chill" (marzec 1999). Do największych przebojów należą natomiast "Weak", "Hedonism (Just Because You Feel Good)", "Charlie Big Potato" czy "Secretly". Skunka Anansie zagra na dużej scenie.

Tricky zadebiutował w formacji Wild Bunch, która później stała się Massive Attack. Wspólnie nagrali najważniejsze płyty gatunku - "Blue Lines" i "Protection". W 1995 Tricky odniósł wielki sukces, za sprawą debiutanckiego solowego albumu "Maxinquaye". Dziś ma na swoim koncie 9 wydawnictw, z których ostatnie, "Knowle West Boy", ukazało się w lipcu 2008 roku.

Nas i Damian Marley zaprezentują się na scenie world. Najpierw w ramach jednego koncertu wystąpi sam nowojorczyk, następnie w solowym repertuarze pojawi się Jamajczyk, a dopiero później panowie dadzą wspólny show. Razem artyści promować będą album "Distant Relatives", który ukaże się w maju. Prace nad wydawnictwem trwają od drugiej połowy 2008 roku. W nagraniach uczestniczyli gościnnie m.in. Stephen Marley, K'naan i Lil Wayne.

Festiwal odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2010 roku. Oficjalnie udział w imprezie potwierdzili Pearl Jam, Kasabian, Tinariwen, Mando Diao, Gorillaz Sound System, The Hives, Ben Harper, Klaxons, Matisyahu i Empire of the Sun.

Ceny karnetów przedstawiają się następująco:
- Karnet 3 dni (2,3,4 lipca) - 290 złotych
- Karnet 4 dni (1,2,3,4 lipca) - 350 złotych

Ceny karnetów z polem namiotowym:
- Karnet 3 dni z polem ( 2,3,4 lipca) - 330 złotych
- Karnet 4 dni z polem ( 1,2,3,4 lipca) - 390 złotych

Ceny biletów jednodniowych:
- 1 lipca - 155 złotych
- 2 lipca - 155 złotych
- 3 lipca - 155 złotych
- 4 lipca - 155 złotych
Pseudonim:
Wpisz kod z obrazka:
 

 
   szukaj >

tagi

W ostatnim tygodniu:© Spinki.pl      Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.